NL
|
EN
|
FR
|
DE
|
ES
Deel dit artikel: Delen via Facebook Delen via Twitter
I. van Vilsteren
Rottweiler Caron had meerdere standafwijkingen door wild gedrag

Wij hebben een enthousiaste Rottweiler pup Caron. Zij is een schatje, maar een echte wildebras! Zij is niet zo wendbaar en lenig als dat ze zelf denkt waardoor ze regelmatig een schuiver of koprol maakt.

Dorit Aharon heeft Caron met haar 5 maanden nagekeken. Zij heeft toen Carons nek, knieën, ellebogen en heupen behandeld. Alles stond "schots en scheef". Gelukkig was dit voor Dorit Aharon met haar deskundig oog en handen geen probleem en voorzag ons van adviezen.

Drie maanden later zijn we terug geweest voor controle. Caron heeft meer spieren gevormd waardoor haar achterhand sterker is geworden. Nu moeten we alleen nog haar ellebogen onder controle houden. Dorit Aharon was erg enthousiast over de ontwikkeling van Caron!

Zo blijkt maar weer hoe belangrijk het is om groei en beweging van pups te begeleiden. Dorit, hartelijk dank voor de goede zorgen.

I. van Vilsteren

Lees ook de volgende verhalen:
Labrador Berry had een nekblessure opgelopen
Aad en Berry Lok
Labrador Berry had een nekblessure opgelopen
Duitse Dog Neo kreeg na een rugoperatie weer een terugval
Magda Oosting
Duitse Dog Neo kreeg na een rugoperatie weer een terugval
Bibi gromde als zij achter op de rug gekamd werd
Mevr. de Heer
Bibi gromde als zij achter op de rug gekamd werd
Terrier Noeska raakte verlamd na een val van de trap
Mevr. van der Neut en de heer Blanken
Terrier Noeska raakte verlamd na een val van de trap

Ga direct naar ons socialmediakanaal:

Op zoek naar een orthomanuele dierenarts?